zondag 1 januari 2012
Nieuwe penningmeester STOHA

Nadat Germaine de Baar-Greefkes vijf jaar lang met veel energie de taak van penningmeester van de STOHA heeft vervuld, ga ik het nu per 1 januari 2012 overnemen. Graag wil ik namens de STOHA Germaine bedanken voor het vele werk dat ze in al die jaren heeft verzet! Gelukkig blijft Germaine behouden voor het dagelijks bestuur met name om acties te ondernemen in de brugfunctie tussen de Hogeschool Inholland wat haar “normale” werkkring is en de STOHA en dat is natuurlijk één van de pijlers waar de STOHA op bouwt!

Na jaren deel te hebben uitgemaakt van de Kascontrole commissie neem ik dan nu het stokje over van Germaine. Financieel staat de STOHA er gezond voor dankzij de zorgen van Germaine, structurele ondersteuning van sponsor bedrijven, de samenwerking met Inholland en natuurlijk dankzij onze donateurs.

Eén van mijn doelstellingen is dan ook om de betrokkenheid van de donateurs door respons bij excursies en natuurlijk bij de reünie van 2013 maar ook door middel van financiële bijdragen om zowel fysiek als financieel gezond te blijven.

Ander doel is om onze gezonde positie te gebruiken om aanwas en kwaliteit van onze beroepsgroep via onze moeder, Hogeschool Inholland, cluster Bouwkunde & Civiele Techniek uit te bouwen omdat bekwame civiel techneuten hard nodig zijn.

In mijn dagelijks leven ben ik Projectmanager Bouw Duurzame Energie Projecten. Dat betekent dat ik veelal betrokken ben vanaf engineering en vergunningverlening, contractvorming en uitvoering van windparken op land en op zee. Ondanks dat onze overheid dat nog niet heeft ontdekt gaat olie en gas een keer opraken en dan is het noodzakelijk dat er nieuwe vormen van energie-opwekking beschikbaar en operationeel zijn. Afgelopen jaren ben ik betrokken geweest bij de voorbereidingen en bouw van biomassa-vergistingsprojecten in Nederland, bouw van zonnepanelen in Spanje, windmolen parken in Nederland (bijv. Afrikahaven Amsterdam, WeststadIII in Oosterhout en Burgervlotbrug) en een offshore windpark in België (Belwind) en ook nu ben ik uitermate druk met de voorbereiding van diverse windparken op land in alle uithoeken van Nederland en België.

Ik heb heel veel zin in mijn nieuwe taak als penningmeester en ik zal mijn uiterste best doen om de inzet van Germaine te benaderen en de doelstellingen van STOHA te realiseren!

Met vriendelijke groeten,
Piet Warnaar
Jaarcommissaris Afstudeerjaar 1982

Nieuw bulletin
Bulletin winter 2011
Bulletin winter 2011
Hoofdsponsor